دیدنی های کیش

حمام شهر تاریخی حریره کیش

از جمله مکان های دیدنی کیش که می توان از آن لذت برد حمام  تور لحظه آخری کیش بهار 97تاریخی کیش است که از جمله بخش های شهر قدیمی  حریره کیش میباشد. بقایای این بنای تاریخی که به «حمام شهر قدیمی حریره» معروف است، در میان آثار مکشوفه شهر قدیم حریره که ما بین قرن‌های ۴ تا ۹ هجری قمری به عنوان مرکز تجاری از رونق زیادی برخوردار تور لحظه آخری کیش اردیبهشت 97بوده‌ است،  سرتاسر بخش شمالی به پهنای ۵ متر به خدمات، انبار و اتاق کارگر حمام اختصاص یافته‌است. سر بینه و گرم خانه و تون حمام در جنوب بخش یاد شده قرار گرفته وتور لحظه آخری کیش تابستان 97 توسط راهروی سر پوشیده‌ای از آن جدا شده‌است. دو خزینه کوچک وتور لحظه آخری کیش خرداد 97 بزرگ در جنوب گرم خانه آخرین بخش از ساختمان حمام را تشکیل می‌دهد.برای گردشگران تور کیش بازدید از این مکان می تواند جذاب باشد.

 

حمام شهر تاریخی حریره


پارک ساحلی سیمرغ کیش

 پارک ساحلی سیمرغ در ضلع جنوب شرقي جزیره، در امتداتور لحظه آخری کیش بهار 97د ساحل و در همجواری هتل ماریناپارک، هتل سیمرغ و مجموعه دلفیناریوم کیش قرار دارد. این پارک در محدوده بین جاده جهان و جاده دوچرخه سواری در زميني به مساحت تقريبي 15 هزار متر مربع و بطول 300 متر در امتداد ساحل ماسه ایی باتور لحظه آخری کیش خرداد 97 کیفیتی منحصر به فرد و با چشم اندازی بی نظیر احداث شده است در پارك ساحلی سیمرغ فضاهايي جهت بازي كودكان مانند پارك لوله، فضاهاي ورزشي شامل زمين بدمينتون، پينگ پنگتور لحظه آخری کیش اردیبهشت 97، پيست اسكيت، نوار تندرستي، مسيرهاي پياده روي در امتداد پارك و پياده روهايتور لحظه آخری کیش تابستان 97 داخلي، آبنما، ايستگاه دوچرخه، فضاي سبز و …اجرا شده است.این پارک مکان مناسبی برای گردشگران تور کیش جهت گذراندن اوقات فراغت می باشد.

 

پارک سیمرغ کیش


شهر زیر زمینی کاریز کیش

قنات کيش بيش از ۲۵۰۰ سال قدمت دارد و آب شيرينتور لحظه آخری کیش بهار 97 قابل شرب ساکنان جزيره را تتور لحظه آخری کیش تابستان 97امين مي‌کرده است. قنات كيش از نظر طول رشته قنات و يا عمق چاه‌ها قابل مقايسه با قنات‌هاى ديگر نقاط ايران نيست‌، اما با توجه به شيب بسيار كم جزيره‌، چگونگى هدايت آب‌هاى زيرزمينى به سطح زمين در كيش بسيار مهم بوده و نشان مى‌دهد كه در زمان خود از پيشرفته‌ترين روش‌ها براى حفر قنات استفاده مى‌كردند. شهر زير زميني کاريز در فاز يک خود به قسمت هاي مختلف از جمله تور لحظه آخری کیش خرداد 97غرفه هاي صنايع دستتور لحظه آخری کیش اردیبهشت 97ي ايران و جهان، رستوران سنتي و جديد، موزه سالن آمفي تئاتر سالن کنفرانس، گالري هاي هنري تقسيم و قابل بهره برداري خواهد بود. شهر کاريز در عمق 16 متري زير زمين قرار دارد.این مکان توجه گردشگران تور کیش را به خود جلب می کند. گفتني است که خاک هاي برداشت شده از کاريز داراي خواص درماني زيادي است که در ” گل درماني” استفاده هاي فراوان خواهد داشت.

 

شهر زیرزمینی کاریز کیش


کشتی یونانی کیش

اين كشتي در سال ۱۳۲۲ شمسي توسط تور لحظه آخری کیش بهار 97شركت ويليام هاميلتون به وزن ۷۰۶۱ تن و به طول ۱۳۶ متر در بندر گلاسكو در اسكاتلند ساخته شد و در روز ۴ مرداد ۱۳۴۵ به هنگام بازگشت از ايران، در سفر دريايي خود به كشور يونان به گل نشست.كشتي يوناني از نظر تاريخي قدمت و اهميت چنداني ندارد وگذشت زمان كشتي را دچار فرسودگي كرده استتور لحظه آخری کیش اردیبهشت 97. قسمت تحتاني كشتي كه در آب است بر اثر برخورد امواج دريا با آن پوسيده و هر آن ممكن است فرو افتد.تور لحظه آخری کیش خرداد 97تماشاي خورشيد كه به آهستگي در پشت كشتي يوناني در آب هاي نيلگون خلیج فارس غروب مي‌كند خاطره‌اي فراموش‌نشدني و جاويدان است. درخشش آخرين شعاع هاي نور خورشيد بر پهنه آسمان، طيف رنگ هاي زرد و قرمز و نارنجي و سايهتور لحظه آخری کیش تابستان 97 روشن هاي لکه هاي ريز و درشت ابر، تابلويي چنان زيبا و خيال انگيز را در پشت کشتي يوناني پديد مي آورد که نظير آن را کمتر مي توان يافت.این کشتی از جاذبه های گردشگری تور کیش است.

 

کشتی یونانی کیش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *