مراکز خرید کیش

بازار پردیس کیش 1 

بازار پردیس کیشتور لحظه آخری کیش تابستان 97 1 این مرکز خرید جز یکی تور لحظه آخری کیش بهار 97از بزرگ ترین مراکز خرید در کیشتور لحظه آخری کیش اردیبهشت 97 می باشد و انواع بردند های داخی و خارجی در این مرکز خرید لوکس یافت می شود. در ای مرکز خرید بیش از 200 واحد تجاری و فروش گاه موجود می باشد و همچنین در این بازار انواع لباس پوشاک و وسایلتور لحظه آخری کیش خرداد 97 دیجتالی و لوازم آریشی وتور لحظه آخری کیش فروردین 97 بهداشتی و … می باشد. مسافران تور لحظه آخری کیش  می توانند برای خرید از این مرکز خرید دیدن کنند.  


مرکز خرید دامون کیش

مرکز خرید دامون یکی مراکز خرید تور لحظه آخری کیش تابستان 97مجلل در کیش تور لحظه آخری کیش فروردین 97می باشد که در زمینیتور لحظه آخری کیش بهار 97به مساحت 4300 مترمربع در سال 1391 تاسیس شده است و به شکل دو طبقه می باشد ودر آن 100 واحد تجاری موجود می باشد. در طبقه پایین هم یک رستور ان موجود ساخته شده است که مسافران تور لحظه آخری کیش می توانند در آنجا غذای مورد علاقه خود را صرف کنند ، در این رستوران انواع غذاهای سنتی و بین المللی سرو می شود. در فروشگاه ها ی این مرکز خرید انواع برند های تور لحظه آخری کیش اردیبهشت 97داخلی و خارجی به فروش می رود و شما می توانید انواع لوازم آرایشی و بهداشتی تور لحظه آخری کیش خرداد 97و لوازم دیجیتالی و لوازم خونگی و لباس و پوشاک را انتخاب و خریداری کنید .


بازار پارس خلیج کیش

یکی ازبهترین بازار های ترکیه بازار خلیج فارس می باشد، این بازارتور لحظه آخری کیش بهار 97 مسافران تور کیش که قصد خرید سوغاتی با قیمت مناسب را دارند بهترین انتخاب می باشد. این بازار دارای 150 غرفه و مرکز تجاری می باشد و دار ای طراحی زیبا و مدرنی است. انواع لباس و پوشاک و عطر و عینک مارک های معروف مشاور املاک اسباب بازی فروشی و… موجود می باشد ساعت کاری درتور لحظه آخری کیش اردیبهشت 97 این مرکز خرید از 10 صبح تا 1 بعد از ظهرتور لحظه آخری کیش تابستان 97 می باشد و بعد از ظهر از ساعت 4 تا تور لحظه آخری کیش خرداد 9710 شب است و در اینتور لحظه آخری کیش فروردین 97 مرکز خرید رستوران برای استراحت مسافران تور لحظه آخری کیش نیز تدارک دیده شده است.


مرکز خرید سارینا کیش

یکی از مراکز خرید شیک و لوکس کیش مرکز ختور لحظه آخری کیش اردیبهشت 97رید سارینا کیشتور لحظه آخری کیش بهار 97 می باشد مساحت این مرکز خرید 5292 متر می باشد و در طبقه اول فروشگاه ها واقع شده است در طبقات بالا واحد های تجاری می باشد. این مرکز خرید در نزدیک هتل ارم و داریوش واقع شده است. در این مرکز خرید انواع برند های داخلی و خارجی موجود است. انواعتور لحظه آخری کیش خرداد 97 اجناس را مثل لباس پوشاک و لوزام دیجتالی و لوازم آرایشتور لحظه آخری کیش تابستان 97 بهداشتی موجود می باشد و مسافران تور لحظه آخری کیش می توانند بهترین اجناس برای خرید تور لحظه آخری کیش فروردین 97سوغاتی انتخاب کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *