هتل های مشهد

هتل سیمرغ مشهد

هتل سیمرغ یکی از هتل های 3 هتل مشهد بهار 97ستاره مشهد می باشد. این هتل از 6 طبقه و 76 اتاق تشکیل شده است. اتاق های این هتل دارای امکاناتی مانند: یخچال، تلویزیون، سیستم تهویه مطبوع، هتل مشهد اردیبهشت 97سرویس فرنگی و سرویس ایرانی و … می باشد. به دلیل نزدیکی این هتل به حرم مطهر امام رضا مورد توجه مسافران و زائران تور مشهد قرار گرفته است. هتل سیمرغهتل مشهد تابستان 97 مشهد برای راحتی مهتل مشهد فروردین 97یهمانان سرویس رفت و برگشت بههتل مشهد خرداد 97 حرم را در ایام سال فراهم کرده است.

آدرس: مشهد، میدان 17 شهریور، نبش تقاطع صدر، هتل سیمرغ

 هتل سیمرغ مشهد


هتل هما 1 مشهد

هتل هما یکی از لوکس ترین و شیک ترین هتل های مشهد می باشدهتل مشهد بهار 97. این هتل دارای 125 اتاق می باشد که از امکاناتی مانند: سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون، مبله و …. برخوردار است. از امکانات رفاهی این هتل می توان به کافی شاپ، هتل مشهد فروردین 97سالن غذا خوری، زمین تنیس، پارکینگ، اینترنت در لابی، خشکشوییهتل مشهد اردیبهشت 97، خدمات پزشکی، سالن کنفرانس و … اشاره کرد. در داخل هتل هما فروشگاه هایی وجود دارد که مسافراهتل مشهد خرداد 97ن تور مشهد می توانند وسایل مورد نیاز خود را بخرند. مسافران تور مشهد می توانند با انتخاب این هتل لحظات خوشی را در کنار عزیزانشان سپری کنند.هتل مشهد تابستان 97

هتل هما 1 مشهد


هتل سراج مشهد

یکی از هتل های خوب و ارزان مشهد هتلهتل مشهد فروردین 97 سراج می باشد. این هتل در هتل مشهد بهار 97سال 1394 در خیابان طبرسی مشهد افتتاح شده است. این هتل دارای 6 طبقه و 54 واحد می باشد که اهتل مشهد تابستان 97ز امکاناتی مانند: سیستم تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی مجزا، مبله، تلویزیون و…. برخوردار است. هتل سراهتل مشهد خرداد 97ج تا حرم مطهر امام رهتل مشهد اردیبهشت 97ضا 10 دقیقه فاصله دارد. این هتل به دلیل نزدیکی به حرم امام رضا مورد توجه مسافران تور مشهد قرار گرفته است.  از دیگر امکانات این هتل می توان به رستوران، اتاق چمدان، پارکینگ و…. اشاره کرد.

هتل سراج مشهد


هتل فردوسی مشهد

یکی از هتل های 4 ستارههتل مشهد خرداد 97 مشهد هتلهتل مشهد تابستان 97 فردوسی می باشدهتل مشهد بهار 97. این هتل یکیهتل مشهد اردیبهشت 97 از هتل های مشهد می باشد که درخیابان خسروی نو مشهد قرار دارد. این هتل از امکانات رفاهی مانند: سونا، کافی شاپ، رستوران، خشکشویی، تاکسی سرویس، سالن بدن سازی، اینترنت بی سیم و… برخوردار است. سرویس این هتل به حرم از دیگر خدمات رایگان هتل فردوسی می باشد. این هتل به دلیل قیمت مناسبی که دارد مورد توجه مسافران تور مشهد قرار گرفته است. مسافران عزیز می توانند با اقامتهتل مشهد فروردین 97 در این هتل اوقات خوشی را سپری کنند.

هتل فردوسی مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *